Půjčka Creditportal

Mnozí finančníci nazývají dnešní dobu džunglí. Je pravda, že finančních institucí přibylo a ještě větší nárůst zažívá nebankovní sektor. Důvody jsou prosté, všichni chtějí vydělávat, ale asi každý trochu jinak. Kdyby nenastal nárůst bank, tak by se neustále platili neuvěřitelné poplatky a díky konkurenci se vše trochu zlepšilo. Záměrně píši trochu, protože je stále co zlepšovat. Banky nevznikají, aby lidem pomohli, jako vždy je na prvním místě zisk. Každý rok se můžete dočíst o miliardových ziscích. Pamatuji si jak jsem měl živnostenský list a Česka spořitelna mi stahovala peníze za příchozí platby. Platit za účet 900 Kč měsíčně nebyl problém. Když jsem přišel do banky a chtěl změnit tuto situaci, tak jsem se dočkal reakce, co bych vlastně chtěl. A tak jsem šel jinam. Ještě měli tu drzost mi za měsíc poslat dopis, kde mě lákali zpět a nabízeli 500 Kč za doporučeného klienta. Ještě dnes je mi špatně, když si na to vzpomenu.
Jak již bylo zmíněno, existuje mnoho organizací, kde Vám peníze dají na cokoli. Jen je potřeba najít si čas, aby jste se v tom vyznali. Chceme Vám nabídnout různé weby, kde si můžete nechat vypočítat podmínky a potom se rozhodnout. Vždy je to Váš výběr a Vaše volba.

Půjčka Creditportal
O co vlastně jde?
Jedná se o krátkodobou půjčku. Tyto půjčky jsou dnes moderní a zaměřují se na sociálně slabší lidi. Pozitivní na této organizaci je fakt, že požadují, aby jste byli zaměstnaní a měli pravidelný měsíční příjem. Podmínky za kterých Vám peníze půjčí, však nemusí být přijatelné pro každého.


druh Info
částka 500 až 30.000
splatnost 5 – 30 dní
způsob poukázání převodem, Blesk peněženka, na č.s. EuroOil
musí být zaměstnaný ano
min. příjem 5.001 Kč na účet
potvrzení o příjmu ano
kontroluje registr ano
nutná registrace ano
délka vyřízení
lze komplet vyřídit online ano
předčasné splacení ano
poplatek za poskytnutí ano
výhody rychlost, transparentnost
občanství ČR
věková hranice/rozsah 18+
bankovní účet ano

Komentáře jsou uzavřeny.