Hodinový manžel

Hodinový manžel je známá a velmi oblíbená služba, kterou jsme se rozhodli nabízet v rámci našich běžných prací pro Vás. Obdobně jako poskytujeme práce v domech a bytech, tak i náš hodinový manžel nabízí práce a pomoc ve Vaši domácnosti. Nachází-li se Vaše domácnost v domě a potřebujete pomoc na zahradě, pak jsme tady pro Vás. Nemáte-li patřičné nářadí, vybavení nebo zkušenosti, tak my ano.  Nabízíme ojedinělý a profesionální přístup pro každého potencionálního klienta a stejně tak každé zakázce. Práci nabízíme kvalitní a v nejkratší možné době realizace. Naše práce jsou všestranné. Poskytujeme služby od výměny baterií a jejich oprav, přes výměny zásuvek, stěhování a drobné opravy nábytku, až k sekání dřeva, úklidu sněhu a mnoho jiného.

Nemůžete nebo nejste schopni vykonat potřebnou činnost či specifikovanou práci ve Vašem bytě, domě nebo na zahradě. Nevadí, dodáme Vám šikovné a zručné ruce pro montáže, opravy, případně jiné neméně potřebné práce.

Potřebujete-li něco realizovat, avšak nemůžete, napište nám své požadavky do kontaktního formuláře nebo zatelefonujte. Naše služby poskytujeme v Ostravě a okolí. V případě Vašeho zájmu o naše služby ve větší vzdálenosti, Vám můžeme udělat speciální nabídku.

Základní cena za hodinu práce je 250 Kč za hodinu. Další hodiny již od 225 Kč za hodinu. Doprava k Vám a od Vás je za 6Kč za kilometr. Práce v sobotu, v neděli nebo o svátcích je účtována dle náročnosti výkonu.

 

Nikdo Vám nezvedá telefon, nevadí, zavoláme zpět.

Komentáře jsou uzavřeny.