Pojištění

Nově do našich služeb zařadili také pojištění. Ve spolupráci s makléřskou společností Vás můžeme pojistit v rámci neživotního a životného pojištění, včetně pojištění podnikatelů. V minulosti jsme naši společnost pojistili pro možný případ odpovědnosti z podnikání. Tato skutečnost nás natolik oslovila, že jsme se rozhodli nabízet pojištění i našim klientů.

Ze skutečnosti víme, že devadesát procent domácností je v naší zemi podpojištěno. Nejedná se však jen o domácnosti, ale s nárustem cen nemovitostí jsou nemovitosti pojištěné byť jen tři roky, také podpojištěny. V případě nějaké pojistné události, kde bude patrné podpojištění Vás bude pojišťovna krátit a to je přece škoda.

Nechceme a nebudeme nikomu pojištění vnucovat, ale rádi Vás upozorníme nebo zhodnotíme Vaše současné pojištění. Nenechte náhodu, aby nad Vámi zvítězila. Buďte připraveni na možné životní peripetie a nedejte šanci špatným náhodám.

V případě Vašeho zájmu nám napište přes kontaktní formulář nebo zavolejte na telefonní číslo 603 464 932. Vaše požadavky vyřizujeme individuálně a osobně. Nejsme a nebudeme pracovat jako internetové srovnávače! Jsme pro každého individuální a pro všechny inovativní.

 

 

 

 

Komentáře jsou uzavřeny.