HTC Wildfire S

Známá společnost HTC přišla na český trh s novým modelem mobilního telefonu. Ten nese označení HTC Wildfire S. Jedná se o dotykový telefon s velkým množstvím zajímavých a zcela inovativních funkcí, díky kterým si ho doslova zamilujete. Mezi svými majiteli je oblíbený i díky své nízké hmotnosti, která činí pouhých 105 g. Pokud tedy hledáte telefon který můžete nosit neustále ve své kapse, aniž by ji zbytečně zatěžoval, je tento model pro vás tou správnou volbou.

Představení telefonu HTC Wildfire S

Telefonu dominuje dotykový displej o velikosti 3.2 palce. Rozlišení displeje je 480 x 320 pixelů. To oceníte nejenom při prohlížení fotografií či filmů (které můžete sami pořizovat díky 5 Mpix fotoaparátu), ale i při prohlížení webových stránek - čitelnost textu mnohem lepší, než u modelů s menším rozlišením. Špičkovému zobrazení nahrává i nadprůměrný počet barev, které dokáže displej zobrazit - konkrétně se jedná o 16mil barev.

Rozměry tohoto telefonu jsou 101.3 mm na výšku, 59.4 mm na šířku a hloubka je pouhých 12.4 mm. V kombinaci s jeho nízkou hmotností máte jistotu, že vám telefon padne skvěle do ruky a nebudete mít sebemenší problém s jeho ovládáním. A to ať při práci, nebo zábavě. O jeho výdrž se stará Li-Ion akumulátor o kapacitě 1230 mAh. Samotný výrobce udává pohotovostní dobu 360 hodin a dobu hovoru celých 360 min. Telefon tak můžete mít stále k dispozici, bez neustálého nabíjení baterie.

Vaše názory na Telefony HTC