Apple iPhone 4S 16GB

Známá společnost Apple přišla na český trh s novým modelem mobilního telefonu. Ten nese označení Apple iPhone 4S 16GB. Jedná se o dotykový telefon s velkým množstvím zajímavých a zcela inovativních funkcí, díky kterým si ho doslova zamilujete. Mezi svými majiteli je oblíbený i díky své nízké hmotnosti, která činí pouhých 140 g. Pokud tedy hledáte telefon který můžete nosit neustále ve své kapse, aniž by ji zbytečně zatěžoval, je tento model pro vás tou správnou volbou.

Představení telefonu Apple iPhone 4S 16GB

Telefonu dominuje dotykový displej o velikosti 3.5 palce. Rozlišení displeje je 960 x 640 pixelů. To oceníte nejenom při prohlížení fotografií či filmů (které můžete sami pořizovat díky 8 Mpix fotoaparátu), ale i při prohlížení webových stránek - čitelnost textu mnohem lepší, než u modelů s menším rozlišením. Špičkovému zobrazení nahrává i nadprůměrný počet barev, které dokáže displej zobrazit - konkrétně se jedná o 16mil barev.

Rozměry tohoto telefonu jsou 115.2 mm na výšku, 58.6 mm na šířku a hloubka je pouhých 9.3 mm. V kombinaci s jeho nízkou hmotností máte jistotu, že vám telefon padne skvěle do ruky a nebudete mít sebemenší problém s jeho ovládáním. A to ať při práci, nebo zábavě. O jeho výdrž se stará Li-Ion akumulátor o kapacitě 1420 mAh. Samotný výrobce udává pohotovostní dobu 200 hodin a dobu hovoru celých 840 min. Telefon tak můžete mít stále k dispozici, bez neustálého nabíjení baterie.

Vaše názory na Telefony Apple iPhone