GoClever Tab R75

Společnost GoClever přišla na trh s novým modelem tabletu s označením GoClever Tab R75. Ten je plný moderních technologií a inovativních fuknkcí, které vám doslova vyrazí dech. Přední části tabletu dominuje dotykový displej s úhlopříčkou 7 palců. Můžete si tak plně vychutnávat prohlížení fotografií, filmů, nebo surfování po internetu či být v kontaktu s přáteli na sociálních sítích bez zbytečného přibližování nebo posouvání obrazovky. Tento displej má rozlišení vynikajících 800 x 480 pixelů, díky kterému je vše mnohem detailněji a jemněji zobrazeno.

Představení tabletu GoClever Tab R75

Tablet GoClever Tab R75 je vybaven v současnosti nejvyužívanějším operačním systémem, který vytvořila společnost Google, a nese název Android 4.0. Při jeho vývoji byl kladen důraz hlavně na rychlost a stabilitu ve všech aplikacích, a také možnost jednoduchého stažení a nainstalování dalších aplikací z internetového úložiště. Nejenom pro aplikace, ale pro jakákoliv vaše data můžete využít interní paměť o velikosti 4 GB.

Tento tablet obsahuje dvoujádrový procesor s označením Rockchip 2906. Tím je zaručena maximální rychlost a odezva při spouštění aplikací, her nebo při jakékoliv práci s tímto tabletem. Rychost aplikací zvyšuje i osazená operační paměť o velikosti 0.5 GB, díky které bude práce či zábava v jednotlivých aplikací maximálně plynulá. Velikost tabletu je pouhých 198 x 120 x 11 mm a váží necelých 322 g. Tablet tak pohodlně padne nejenom do ruky, ale můžete ho snadno přenášet ať už pouze v pouzdře, nebo v batohu či tašce. Pokud i vy chcete patřit mezi jeho majitele, porovnejte si jeho cenu a pořiďte ho nejlevněji na českém trhu.