Google Nexus 7 16GB

Společnost Asus přišla na trh s novým modelem tabletu s označením Google Nexus 7 16GB. Ten je plný moderních technologií a inovativních fuknkcí, které vám doslova vyrazí dech. Přední části tabletu dominuje dotykový displej s úhlopříčkou 7 palců. Můžete si tak plně vychutnávat prohlížení fotografií, filmů, nebo surfování po internetu či být v kontaktu s přáteli na sociálních sítích bez zbytečného přibližování nebo posouvání obrazovky. Tento displej má rozlišení vynikajících 1280 x 800 pixelů, díky kterému je vše mnohem detailněji a jemněji zobrazeno.

Představení tabletu Google Nexus 7 16GB

Tablet Google Nexus 7 16GB je vybaven v současnosti nejvyužívanějším operačním systémem, který vytvořila společnost Google, a nese název Android 4.1. Při jeho vývoji byl kladen důraz hlavně na rychlost a stabilitu ve všech aplikacích, a také možnost jednoduchého stažení a nainstalování dalších aplikací z internetového úložiště. Nejenom pro aplikace, ale pro jakákoliv vaše data můžete využít interní paměť o velikosti 16 GB.

Tento tablet obsahuje čtyřjádrový procesor s označením NVIDIA Tegra 3. Tím je zaručena maximální rychlost a odezva při spouštění aplikací, her nebo při jakékoliv práci s tímto tabletem. Rychost aplikací zvyšuje i osazená operační paměť o velikosti 1 GB, díky které bude práce či zábava v jednotlivých aplikací maximálně plynulá. Velikost tabletu je pouhých 199 x 120 x 10,5 mm a váží necelých 340 g. Tablet tak pohodlně padne nejenom do ruky, ale můžete ho snadno přenášet ať už pouze v pouzdře, nebo v batohu či tašce. Pokud i vy chcete patřit mezi jeho majitele, porovnejte si jeho cenu a pořiďte ho nejlevněji na českém trhu.