Apple iPad 2 16GB WiFi

Společnost Apple přišla na trh s novým modelem tabletu s označením Apple iPad 2 16GB WiFi. Ten je plný moderních technologií a inovativních fuknkcí, které vám doslova vyrazí dech. Přední části tabletu dominuje dotykový displej s úhlopříčkou 9.7 palců. Můžete si tak plně vychutnávat prohlížení fotografií, filmů, nebo surfování po internetu či být v kontaktu s přáteli na sociálních sítích bez zbytečného přibližování nebo posouvání obrazovky. Tento displej má rozlišení vynikajících 1024 x 768 pixelů, díky kterému je vše mnohem detailněji a jemněji zobrazeno.

Představení tabletu Apple iPad 2 16GB WiFi

Tablet Apple iPad 2 16GB WiFi je vybaven operačním systémem, který vytvořila společnost Apple, a nese název iOS. Při jeho vývoji byl kladen důraz hlavně na rychlost a stabilitu ve všech aplikacích, a také možnost jednoduchého stažení a nainstalování dalších aplikací z internetového úložiště. Nejenom pro aplikace, ale pro jakákoliv vaše data můžete využít interní paměť o velikosti 16 GB.

Tento tablet obsahuje dvoujádrový procesor s označením Apple A5. Tím je zaručena maximální rychlost a odezva při spouštění aplikací, her nebo při jakékoliv práci s tímto tabletem. Rychost aplikací zvyšuje i osazená operační paměť o velikosti 1 GB, díky které bude práce či zábava v jednotlivých aplikací maximálně plynulá. Velikost tabletu je pouhých 241,2 x 185,7 x 8,8 mm a váží necelých 601 g. Tablet tak pohodlně padne nejenom do ruky, ale můžete ho snadno přenášet ať už pouze v pouzdře, nebo v batohu či tašce. Pokud i vy chcete patřit mezi jeho majitele, porovnejte si jeho cenu a pořiďte ho nejlevněji na českém trhu.