Panasonic Lumix DMC-TZ30

Společnost Panasonic, známý výrobce digitálních fotoaparátů přestavil svůj nový model digitálního fotoaparátu. Označení tohoto modelu je Panasonic Lumix DMC-TZ30. Jak už je u této společnosti zvykem, jedná se opět o špičkový přístroj, který svého uživatele doslova nadchne. A to nejenom svým kvalitním provedením, ale také množstvím naprosto unikátních a uživatelsky přívětivých funkcí, které vám dopomohou k těm nejlepším možným snímkům.

Představení fotoaparátu Panasonic Lumix DMC-TZ30

Při výrobě tohoto digitálního fotoaparátu bylo dbáno nejenom na kvalitní materiály a vzhled, ale také na ergonomické provedení. Díky tomu vám fotoaparát perfektně padne do ruky a vy můžete začít pořizovat snímky, které mohou mít maximální možné rozlišení celých 14 Mpix. Samotné snímky se poté ukládají to nejpoužívanější grafického formátu, tedy JPEG. Díky tomu si je můžete prohlížet doslova na každém počítači, notebooku, tabletu či chytrém telefonu.

Pro focení vzdálenějších objektů je připraven optický a digitální zoom. Optický dokáže přiblížit až 20 x, digitální celkem 4 x. Pořízené fotografie si můžete ihned prohlédnout na vestavěném LCD displeji, který má rozměr 3 palce. Pomocí něho také fotoaparát ovládáte, nastavujete či vybíráte z široké škály již přednastavených režimů pro dosažení kvalitního a perfektně ostrého snímku, ať už fotografujete cokoliv.

Vaše názory na Fotoaparáty Panasonic