Nokia Asha 303

Známá společnost Nokia přišla na český trh s novým modelem mobilního telefonu. Ten nese označení Nokia Asha 303. Jedná se o dotykový klasický telefon s velkým množstvím zajímavých a zcela inovativních funkcí, díky kterým si ho doslova zamilujete. Mezi svými majiteli je oblíbený i díky své nízké hmotnosti, která činí pouhých 99 g. Pokud tedy hledáte telefon který můžete nosit neustále ve své kapse, aniž by ji zbytečně zatěžoval, je tento model pro vás tou správnou volbou.

Představení telefonu Nokia Asha 303

Telefonu dominuje displej o velikosti 2.6 palce. Rozlišení displeje je 320 x 240 pixelů. To oceníte nejenom při prohlížení fotografií či filmů (které můžete sami pořizovat díky 3.2 Mpix fotoaparátu), ale i při prohlížení webových stránek - čitelnost textu mnohem lepší, než u modelů s menším rozlišením. Špičkovému zobrazení nahrává i nadprůměrný počet barev, které dokáže displej zobrazit - konkrétně se jedná o 262000 barev.

Rozměry tohoto telefonu jsou 116.5 mm na výšku, 55.7 mm na šířku a hloubka je pouhých 13.9 mm. V kombinaci s jeho nízkou hmotností máte jistotu, že vám telefon padne skvěle do ruky a nebudete mít sebemenší problém s jeho ovládáním. A to ať při práci, nebo zábavě. O jeho výdrž se stará Li-Ion akumulátor o kapacitě 1300 mAh. Samotný výrobce udává pohotovostní dobu 540 hodin a dobu hovoru celých 522 min. Telefon tak můžete mít stále k dispozici, bez neustálého nabíjení baterie.

Vaše názory na Telefony Nokia