Tablet s označením GoClever Tab R974 je, jak už bývá u společnosti GoClever zvykem, špičkou na českém trhu jak z hlediska funkčnosti, tak z hlediska provedení. Tabletu dominuje dotykový displej s úhlopříčkou 9.7 palců. Díky němu je prohlížení fotografií, přehrávání videí nebo surfování na internetu mnohem pohodlnější a snažší, než u tabletů s menší obrazovkou. Samotné rozlišení displeje je vynikajících 1024 x 768 pixelů, což zaručí perfektní zobrazení i těch nejmenších detailů.

Představení tabletu GoClever Tab R974

Tablet GoClever Tab R974 je vybaven operačním systémem z dílny společnosti Google, který nese označení Android 4.1. Díky tomu je zajištěno nejenom pohodlné a intuitivní ovládání, ale hlavně stabilita samotného systému ve všech aplikacích či hrách. Pro ukládání vašich dat je určena vestavěná paměť o velikosti 16 GB.

O svižnost a rychlost tabletu se stará dvoujádrový procesor s označením RockChip RK3066. Díky němu je každá operace provedena během krátkého okamžiku, a nic vás tak nezdržuje od zábavy či práce. Operační paměť o velikosti 1 GB vám zaručí plynulý chod všech aplikací bez jakéhokoliv sekání či zamrzání. Rozměry tohoto tabletu jsou 243 x 188 x 12 mm a hmotnost udává výrobce pouhých 650 g. Díky tomu je tento tablet GoClever velice snadno přenosný a vejde se pohodlně do každého batohu či tašky. Můžete ho tak mít s sebou kdykoliv a kdekoliv potřebujete. Pokud jste rozhodnuti pro koupi právě tohoto modelu, porovnejte si jeho cenu a pořiďte ho nejlevněji na českém trhu.

Nejlevnější povinné ručení