Tablet s označením Nový Apple iPad 32GB Wi-fi MC706HC/A je, jak už bývá u společnosti Apple zvykem, špičkou na českém trhu jak z hlediska funkčnosti, tak z hlediska provedení. Tabletu dominuje dotykový displej s úhlopříčkou 9.7 palců. Díky němu je prohlížení fotografií, přehrávání videí nebo surfování na internetu mnohem pohodlnější a snažší, než u tabletů s menší obrazovkou. Samotné rozlišení displeje je vynikajících 2048 x 1536 pixelů, což zaručí perfektní zobrazení i těch nejmenších detailů.

Představení tabletu Nový Apple iPad 32GB Wi-fi MC706HC/A

Tablet Nový Apple iPad 32GB Wi-fi MC706HC/A je vybaven operačním systémem taktéž z dílny společnosti Apple, který nese označení iOS. Díky tomu je zajištěno nejenom pohodlné a intuitivní ovládání, ale hlavně stabilita samotného systému ve všech aplikacích či hrách. Pro ukládání vašich dat je určena vestavěná paměť o velikosti 32 GB.

O svižnost a rychlost tabletu se stará dvoujádrový procesor s označením Apple A5X. Díky němu je každá operace provedena během krátkého okamžiku, a nic vás tak nezdržuje od zábavy či práce. Operační paměť o velikosti 1 GB vám zaručí plynulý chod všech aplikací bez jakéhokoliv sekání či zamrzání. Rozměry tohoto tabletu jsou 241,2 x 185,7 x 9,4 mm a hmotnost udává výrobce pouhých 662 g. Díky tomu je tento tablet Apple velice snadno přenosný a vejde se pohodlně do každého batohu či tašky. Můžete ho tak mít s sebou kdykoliv a kdekoliv potřebujete. Pokud jste rozhodnuti pro koupi právě tohoto modelu, porovnejte si jeho cenu a pořiďte ho nejlevněji na českém trhu.

Nejlevnější povinné ručení

Eshop hodinky.cz