Tablet s označením Apple iPad Mini 32GB WiFi md529sl/a je, jak už bývá u společnosti Apple zvykem, špičkou na českém trhu jak z hlediska funkčnosti, tak z hlediska provedení. Tabletu dominuje dotykový displej s úhlopříčkou 7.9 palců. Díky němu je prohlížení fotografií, přehrávání videí nebo surfování na internetu mnohem pohodlnější a snažší, než u tabletů s menší obrazovkou. Samotné rozlišení displeje je vynikajících 1024 x 768 pixelů, což zaručí perfektní zobrazení i těch nejmenších detailů.

Představení tabletu Apple iPad Mini 32GB WiFi md529sl/a

Tablet Apple iPad Mini 32GB WiFi md529sl/a je vybaven operačním systémem taktéž z dílny společnosti Apple, který nese označení iOS. Díky tomu je zajištěno nejenom pohodlné a intuitivní ovládání, ale hlavně stabilita samotného systému ve všech aplikacích či hrách. Pro ukládání vašich dat je určena vestavěná paměť o velikosti 32 GB.

O svižnost a rychlost tabletu se stará dvoujádrový procesor s označením Apple A5. Díky němu je každá operace provedena během krátkého okamžiku, a nic vás tak nezdržuje od zábavy či práce. Operační paměť o velikosti 0.5 GB vám zaručí plynulý chod všech aplikací bez jakéhokoliv sekání či zamrzání. Rozměry tohoto tabletu jsou 200 x 134,7 x 7,4 mm a hmotnost udává výrobce pouhých 308 g. Díky tomu je tento tablet Apple velice snadno přenosný a vejde se pohodlně do každého batohu či tašky. Můžete ho tak mít s sebou kdykoliv a kdekoliv potřebujete. Pokud jste rozhodnuti pro koupi právě tohoto modelu, porovnejte si jeho cenu a pořiďte ho nejlevněji na českém trhu.

Nejlevnější povinné ručení

Eshop hodinky.cz