Domovní telefon Easydoor

Dvou drátový systém domovního telefonu s videotelefony a dalším rozšířením jako je třeba interkom. Tento technicky jednoduše řešený dorozumívací systém je velice důmyslný a naprosto dokonale funkční. NA dva dráty lze připojit až 32 účastníků. Pakliže budete chtít využít tento systém v rodinném domě, můžete mít k dispozici až čtyři dveřní jednotky a také možnost čtyř analogových kamer. Easydoorem může být ovládáno i osvětlení na schodišti.

Video monitor a video telefon

Základní rozdíl je ve funkčnosti daného zařízení nebo spíše vybavení tohoto ovládacího vybavení Vaší domácnosti.

Video monitor je ovládán dotykem bez nutnosti cokoli zvedat, což je v tomto případě sluchátko. Dotknete se tlačítka a můžete komunikovat. Drobnou nevýhodou, kterou nelze vyřešit je v podstatě hlasitý odposlech. Jednoduše musí být reproduktor tak hlasitý, abyste slyšeli, co Vám případný návštěvník do telefonu říká. Můžete však přijat hovor třeba nosem, což je velká výhoda. Estetické ztvárnění je také velmi přívětivé a jde s moderními trendy poslední doby.

Video monitor
Klasický domovní telefon

Srdce celého systému tvoří separátor, sběrnice a zdroj napájení v jednom. Pro požadavek video přenosu je nutný video-distributor, elektromagnetický zámek, odchozí tlačítko a systém musí mít také napájení pro danou sestavu.

Dotykový panel bez sluchátka

Vzhledově a funkčně lze vybrat z mnoha variant provedení vstupní části. Jedno nebo dvě tlačítka, provedení antivandal a kombinace různých typů užití.

Dvou tlačítková dveřní jednotka

Typových variant je skutečně mnoho. Necháme Vám navrhnout systém dle Vašich požadavků a představ.


Typových variant je skutečně mnoho. Jedno tlačítko, dvě nebo čtyři tlačítka až po tlačítkové rozšířující moduly s čtyřiadvaceti tlačítky.

Dveřní jednotka se čtyřmi tlačítky

Video telefon

Videotelefon je v podstatě klasický telefon, který je také v nabídce a umožňuje jak již název napovídá, možnost videa při komunikaci. Video monitor s velikosti 4″ displeje sluchátkem. Ovládání je řešeno pomocí textového menu a dotykových tlačítek. K zařízení lze připojit přídavné vyzvánění od dveří bytu. Další a velmi vítanou funkcí je ovládání dvou nezávislých zámků.

Kombinace domovního telefonu a displeje

V tomto případě se jedná o kombinaci klasického telefonu a displeje k zobrazení záznamu kamery nebo ovládání. Designová varianta, která kombinuje klasický telefon a videotelefon. Jedná se o nejlepší kombinaci technologií dnešního trhu.

Prohlédněte si další komponenty společnost Easydoor na stránkách topget.eu, kde naleznete i jiné výrobce domovních telefonů.

Komentáře jsou uzavřeny.