Domovní telefony značky Dahua

Domovní videotelefony jsou postaveny na IP technologii, což znamená, že používají UTP kabely k propojení videa a audia s dveřními jednotkami nebo IP kamerami. video domovní telefony a dveřní jednotky od společnosti Dahua. Podobně jako lze kamery ovládat vzdáleně mobilním telefonem, tak i dveřní jednotky lze tímto způsobem vzdáleně ovládat. Můžete tak pošťáka pustit za branku Vašeho plotu, aby Vám balík položil, kde potřebujete a vše přitom sledovat díky svým kamerám.

Mnoho jiných systému Dahua můžete zakoupit na stránkách topget.eu.

Dveřní jednotka s kamerou a jedním tlačítkem.

Dahua má mnoho různých řešení dveřních jednotek a stejně tak i domovních telefonů. Jedno a více tlačítkové provedení je samozřejmostí a to jak v klasickém tak anti vandal provedení.

Provedení s numerickou klávesnicí

Domovní jednotky jsou vzhledově velice zajímavě a uživatelsky přívětivé. Možnost automatického záznamu obrazu po zazvonění nebo zanechání video vzkazu, který je zaznamenán na paměťovou kartu.

Handsfree videomonitor 7″

Nutnou podmínkou pro chod celého video systému Dahua je switch VTNS1060A. Jedná se o PoE switch s přenosem 2x 10/100 Mbps + 6×10/100 Mbps s maximálním výkonem 45W pro připojení video monitorů. Tento speciální PoE switch s daným využitím je nutné napájet samostatným zdrojem, například Dahua DC24-2,5 napájecí zdroj.

Komentáře jsou uzavřeny.