Kamerový systém zdarma

IP kameru, hlídací kameru a podobně si můžete vytvořit i zdarma sami doma. Stačí využít Váš starý a v šuplíku zapomenutý mobilní telefon s Androidem nebo iOS. Ano, i tak to může být snadné a nemusíte utratit ani korunu, protože již vše potřebné máte.

 

Lze najít mnoho aplikací, které Vám zajistí takové vylepšení Vašeho telefonu a ten Vám posléze poslouží k zajištění Vašeho domu nebo bytu. Určitě nemusíte zůstat u jednoho telefonu, či kamery.

Chcete-li se vyšších finančních nákladů navštivte stránky topget.eu a naleznete další možnosti.

 

Aplikace Security Camera

Co vlastně aplikace Security Camera umí a dokáže.

 • Aplikace disponuje funkcí kamery s inteligentní detekcí pohybu. Jedná se výslovně o funkci programu, jelikož kamery v mobilech nemají podobné schopnosti.
 • Díky softwarovým nedostatkům má mnoho kamer problémy s vyvoláváním planých poplachů. Tyto plané poplachy se daří eliminovat díky výjimečné odolnosti programu, jak uvádí tvůrce programu.
 • Výhodou je možnost výběru jak bude kamera pracovat. Je zde možnost online kamery v HD rozlišení, zde pozor na mobilní data a možnost nahrávání videa do telefonu nebo na paměťovou kartu.
 • Existují aplikace, které jsou zaměřeny jen a pouze na funkci interkomu. Nyní s touto aplikací máte více možností využití a mít k dispozici i interkom
 • Jelikož Security Camera dokáže eliminovat plané poplachy, tak zároveň při reálném poplachu dokáže pořizovat fotografie z narušení ve vysokém rozlišení.
 • V případě, že Vám jedna kamera nestačí a potřebujete pokrýt více místností, můžete použít libovolný počet kamer a dokonce zdarma. Vytvoříte tak komplexní domácí bezpečnostní systém.
 • Často je potřeba, aby se na Vaše chytré telefony, tedy kamery mohl sledovat i někdo jiný a i s touto zdánlivě malichernou funkcí Vám tato aplikace pomůže, jelikož má zajištěnou podporu sdílení kamer s rodinou nebo známými.
 • Venkovní kamery, které jsou přizpůsobeny klimatickým podmínkám mají speciální krytí s označením IP. Zajistíte-li, aby Vám telefon přežil venkovní podmínky, pak se nemusíte obávat zhoršených vlastností obrazu.
 • U některých kamer je umožněno zónování obrazu. S touto funkcí disponuje tato a je velice zajímavé si s touto funkcí hrát.
 • Plané poplachy již byly zmiňovány a představte si, že zde můžete nastavit i jejich citlivost, tedy budou-li moc časté stačí jen snížit citlivost.
 • Stačí nastavit nebo upravit, jak jste mohli číst a dokonce i činit a to díky intuitivnímu ovládání.
 • Na konec je potřeba zmínit, že vše pracuje jak přes Wi-fi, tak přes mobilní sítě operátorů.

Závěrem lze tuto aplikaci jen doporučit. K jejímu využití musíte mít k dispozici Smartphone s operačním systémem Android 4.1 a výše.

Doporučujeme tuto aplikaci použít i v případě, že uvažujete o koupi skutečných kamer, bezpečnostního zařízení a podobně. Při různých pokusech s touto aplikací si tak objasníte co je pro Vás z hlediska vlastností profesionálních kamer důležité a jak se dají využít.

 

AtHome Video Streamer

Jak již bylo mnohokrát napsáno či řečeno, kamery jsou dnes všude kolem nás. Státy, organizace, společnosti si hlídají svůj majetek, zaměstnance a podobně pomocí kamer. Přestože se kamery svým rozšířením stávají levnější a dostupnější i běžným lidem, tak svou složitostí mnohdy běžné zákazníky odradí. Existují však alternativy, které jsou zdarma pro všechny a mnohdy nejsou ani složité. Další program, který lze zdarma využít je AtHome Video Streamer. Tento program je dokonce pro téměř všechny operační systémy Android, iOS, Mac OS X, Windows 7 a novější. Jediné co lze tomuto programu vytknout je absence češtiny.

Předností programu AtHome Video Streamer je jednoduchost v nastavení, kdy se pomocí vygenerovaného QR kódu spárují kamera a klient. Poté již můžete využívat i veškeré funkce tohoto programu. Základní využití najdete například v hlídání Vašich dětí, kdy na sebe můžete i mluvit, ale obraz vždy vidí jen ten, kdo je na straně klienta, nikoli kamera. Kamerou můžete zoomovat, ale lze ji také natáčet, pakliže je to možné. Nechybí ani schopnost detekce pohybu a následná notifikace programu nebo email o informaci, že došlo k narušení Vámi střeženého prostoru. Nemáte-li internet stále k dispozici, tak si zapnete nahrávání záznamu pro offline prohlížení sledovaného prostoru.

Jak se říká, v jednoduchosti je síla a to v tomto případě platí zcela určitě. Určitě stojí zato tento program vyzkoušet a to pro jakýkoli účel, který Vás napadne. Přejeme mnoho spokojenosti při používání AtHome Video Streamer.

Komentáře jsou uzavřeny.