Interierové kamery

Interierové kamery jsou určeny pro využití v domácnosti, respektive v místech, kde jsou zajištěné určité klimatické podmínky. Nemusíte mít kameru nutně doma nebo na chalupě, ale například ve stodole, či pod nějakým přístřeškem, jelikož kamery nejsou vodě odolné.

Všechny kamery Dahua naleznete a zakoupíte na eshopu topget.eu

IPC-K46P interiérová 4 Mpx IP kamera s PIR

Velice technicky zajímavá kamera s velkým rozlišením a PIR čidlem, které rozezná pohyb začne nahrávat a samozřejmostí je přísvit pro záznam ve tmě. Takové využití je velice zajímavé, chcete-li hlídat svou chatu, kterou Vám často vykrádají a podobně.

Interiérová IP kamera

IPC-K46P interiérová 4 Mpx IP kamera

IP kamera Dahua je díky svým funkcím a konstrukci určena skutečně především pro použití v domácnosti a jiném interiéru. Vestavěné PIR čidlo pro detekci jakéhokoli pohybu a integrovaný LED IR přísvit dávají této kameře všestranné využití. Zajímavou a velice zajímavou funkci je možnost obousměrné hlasové komunikace rozšiřují využití této kamery pro hlídání dětí nebo prarodičů. Kamera má všestranné vlastnosti pro schopnost zachytit dění ve zhoršených světelných podmínkách jako AWB, BLC, DWDR, HLC, AGC  nebo 3DNR. Není-li pro Vás dostačující online přenos máte možnost záznamu na MicroSD kartu s kapacitou o velikosti až 128 GB.

4 Mpx IP kamera - IPC-K46P

Popis IPC-K46P kamery

Wi-Fi H.265 Indoor Camera s rozlišením 4 Mpx a IP připojením. Den/Noc s mechanickým IR filtrem. Infrared  LED s dosahem až 10m a PIR sensor dosah až 6 m. CMOS snímač s rozlišením 4 Megapixely a záznamem v 2688 x 1520 bodech při 20 fps. Citlivost 0,01 lx / F2.0 (color). Fixní objektiv 2,8 mm s úhlem záběru 106°. Další vlastnosti jsou BLC, HLC, AWB, AGC, DWDR, 3DNR, komprese H.265/MJPEG, ONVIF. Kamera disponuje také alarmem I/O 1/1. Napájecím napětím 12 V DC, 1 A při pracovní teplotě od -10 °C do +45 °C. Rozměry kamery jsou ø 78,5 x 127,8 mm a hmotnost 0,31 kg.

IPC-K46P interiérová IP kamera zezadu

Interiérová IP kamera Dahua IPC-K35P s rozlišením 3 Mpx

Kamera pro vnitřní použití s IP od společnosti Dahua s označením IPC-K35P a podporou Wi-Fi je podobně jako IPC-K46P určena především pro užití v domácnosti. Stejně jako v předchozím případě naleznete v kameře vestavěný PIR detektor pohybu, integrovaný infraled přísvit a samozřejmě možnost obousměrné hlasové komunikace rozšiřující oblasti využití této malé kamery s nezvykle velkým potenciálem. Disponuje funkcemi HLC, BLC, AGC, AWB, DWDR a 3DNR, což umožňuje zachytit dění i v nepříznivých světelných podmínkách. Na rozdíl od kamery IPC-K46P, která má také možnost záznamu na MicroSD kartu s kapacitou až do velikosti 128 GB, umožňuje IPC-K35P nahrávání na cloudové služby Easy4ip.

IPC-K35P s ukládáním na cloudové úložiště

Dahua IPC-K35P interiérová IP kamera

3 Mpx Wi-Fi kamera určená pro vnitřní použití s IP. Kamera využívá technologii Smart IR LED dosvit až 10 m. Snímač progressive scan CMOS a rozlišením 2048 x 1536 px při 20 fps (20 snímků za sekundu). Citlivost CMOS snímače 0,78 lx / F2.0. Fixní objektiv 2,8 mm s úhelem záběru 100°. Komprese záznamu H.264/MJPEG a kompatibilita s ONVIF. Standart Wi-Fi (802.11b/g/n). Sepnutí alarmu I/O 1/1 na základě PIR. Napájení je 12 V DC s odběrem 410 mA. Pracovní teplota od -10 °C do +45 °C a rozměry 78,5 × 127,8 mm s nízkou hmotností 0,31 kg. Napájecí zdroj je součástí balení.

IPC-K35P 3 Mpx interiérová IP kamera s Wi-Fi a PIR

IPC-K35P Dahua je 3 Mpx interiérová IP kamera s Wi-Fi a PIR

Najdete samozřejmě i jiné typy kamer do interieru, také jiné výrobce a podobně i vlastnosti. Kamer do interiéru je mnoho a mají různé vlastnosti. Když netoužíte po nákupu z Číny a to z důvodu reklamce nebo jiných problémů, tak nám napište a pokusíme se Vám pomoci.

Další interierové kamery naleznete na topget.eu a také mnohé další.

 


Komentáře jsou uzavřeny.