Kamery

Záznam kamerových systémů pro osobní ochranu či potřebu je z hlediska bezpečnosti a jistoty ochrany dětí nebo majetku v poslední době nezbytný. Rodiče používají chůvičky s kamerami, aby viděli jestli jejich děti klidně spí. Dnes je jednoduché si takové zařízení pořídit ze starého telefonu, ale o těchto vymoženostech Vám píšeme někde jinde. Chceme Vám představit i jiné možnosti, které nejsou zcela zdarma, ale nabízí i jiná využití. Navštivte stránky topget.eu a nalezněte další možnosti.

Přečtěte si článek na stránkách Seznam.cz, kde se píše o vykrádání domů a bytů. Chceme Vám ukázat jak si kamery a jejich možnosti dokážete sami nebo s naší pomocí ovládnout a využívat ve svůj klid a pohodlí. Kamery s infra viděním Vás mohou provázet velkou částí života. Začněte s monitorováním svých miminek a následovně je můžete využívat pro kontrolu dětí, které přijdou ze školní družiny a jsou bez dohledu.

Kamery nás obklopují stále více a začínají být všude kolem nás. Kamery vidíme v práci na ulicích nebo v obchodech a mnozí z nás je používají i doma. Není se čemu divit, kamery jsou stále dostupnější a jejich ovládání je jednodušší. Díky jednoduchosti se stále více lidí přestává bát si nějakou kameru koupit a případně i zapojit. Ty nejsnadnější kamerové systémy již mnoho z nás využívá denně. Kamera na čelní sklo automobilu nebo zpětné zrcátko do auta, které Vám zobrazí co je za autem. Kamera v mobilním telefonu, případně vodě odolná kamera, přesně to jsme se naučili ovládat prakticky denně a nepřijde nám to zvláštní. Vše dokážeme nastavit, stáhnout a uložit, pakliže chceme. Dnes se nad těmito vymoženosti nikdo nepozastaví, ale jak to mu bylo ještě nedávno. Vše bylo poměrně drahé a tak technicky náročné, běžný občan se ani neodvážil pomyslet nad možností něco tak komplikovaného ovládnout. Lide si sami instalují parkovací senzory nebo kamery do svých automobilů a zvládnou to. Stejně snadné je ovládání a nastavení celého kamerového systému. Mnozí z nás si do svých domovů nebo firem kupují hotové kamerové systémy. Jedná se většinou o set čtyř kamer a propojovací jednotky s možnosti nahrávání. Je to zajímavé a cenově dostupné kamerové vybavení. Stejně jako jinde, tak i zde je možnost mnoha jiných řešení.

Amazon poskytuje záznamy kamer policii

Kamery, které prodává Amazon nahrávají záznam na cloud Amazonu. Tato úložiště jsou zdarma, ale data mohou být zneužita. Je pravdou, že lidé, kteří nemají co skrývat, takové věci nezajímají. Informace záznamu z kamer pochází je z webu živě.cz.

Podobná kauza se odehrává na straně Číny, kdy jsou jejich značky podezřívány, že pořizují a shromažďují naše data. Zde se zatím nic neprokázalo, ale obavu nemají jen státy a společnosti, ale mnohdy i lidé samotní.

IPC-A35P IP kamera s Wi-Fi

Zajímavá kamera pro domácí využití je IPC-A35P IP kamera s Wi-Fi. S touto kamerou můžete hlídat své miminko, prarodiče nebo kontrolovat své děti, když přijdou ze školy. Využití této kamery je skutečně všestranné, protože dokáže přenášet také zvuk oběma směry, disponuje tedy mikrofonem i reproduktorem a hlavně se otáčí kolem své osy o celých 355° a vertikálně se otáčí v rozmezí 0-90°.
Rozlišení kamery je 3Mpx a zajišťuje tak skvělé rozlišení i při zoomu, tedy přiblížení. Své natáčecí schopnosti má díky typu provedení dome kamery. Wi-Fi přenos videa a audia Vám zajistí přenos záznamu kdekoli v bytě. Kamera disponuje funkcí Smart IR až do 10 metrů a vidí velice dobře i ve tmě. Další funkce jsou inteligentní videoanalýza, funkce „region of interest“ a DWDR. Kromě online videa, lze ukládat záznam na Micro SD kartu s kapacitou o velikosti až 128 GB.

Záznamová kamera

Důmyslná kamera pro všestranné využití.

Samozřejmě je ke kameře dodáván software, který Vám umožní sledování videa na chytrém telefonu nebo přes počítač. Software od společnosti Dahua pro Google play nebo Apple Store. Verze software pro Windows je DH SmartPSS.

Záznam umožňuje různé druhy komprese H.264 / H.264B / H.264H / MJPEG. Typy Wi-Fi (IEEE802.11 b/g/n) s dosahem 50 m, vzdálenost garantována v otevřeném prostoru. Napájení je realizováno dodaným zdrojem 5 V DC, 708 mA. Ačkoli jde o kameru určenou do interieru je pracovní teplota od -10 °C do +45 °C. Rozměry kamery 94,4 x 94,4 x 94,4 mm, hmotnost 0,575 kg. Přepěťová kontrola je do 6 kV.

Dome kamera

Obsah balení dodávaný s kamerou.

Existuje mnoho kamer pro různé druhy využití. Jestliže zde nenajdete kameru nebo další zařízení podle Vašich představ, můžete nám napsat svou představu a my Vám uděláme nabídku na míru. Mějte vše pod kontrolou pomocí našich kamer.
 


Komentáře jsou uzavřeny.